Fitness podlahy a rohože

Základem posilovny jsou také fitness podlahy a rohože. Vyberte si z široké nabídky našich podlah.

Specializujeme na fitness podlahy a vybavení posiloven. V každém fit centru je podlaha velmi důležitá. Máme pro vás tlumící podlahy a podložky, které jsou potřebné jak proti hluku, tak samozřejmě kvůli poškození podlahy standardní. Najdete u nás také protiskluzové podlahy a rohože, podložky, gumové pásy a rohože, zkrátka vše, co k fitness podlahám patří a co potřebuje každé fitness centrum.
Při výběru správného podlaží v tělocvičně pro vaše individuální potřeby existuje mnoho různých aspektů. Každý prostor nabízí jiné využití. Aerobik, step, pump či kruhový trénink, core lekce. Instruktoři a hlavně klienti musí prostor či sál pro své lekce milovat. Provozovatelé chtějí, aby se klienti vraceli a chodili stále častěji.
Z tohoto důvodu je velmi důležité zvolit optimální povrch, který splní náročné požadavky uživatele i provozovatele. Některé plochy vyžadují velmi dobré odpružení, snížení hlučnosti, jiné mají vyzařovat klidem nebo naopak velmi dynamickým efektem. Každá zóna si žádá své a my vám s řešením pomůžeme.
Najdete u nás také průmyslové podlahy a rohože, stájové rohože a podlahy, protiskluzové podlahy, zatravňovací rohože a dlažbu.

Řadit podle:
Výběru neodpovídá žádná položka

© kupfitness.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace