Energie

Energie

Energie někdy chybí každému. Pocit, že nemáte na nic sílu, nic se vám nechce, zná občas určitě každý. Možná vám energie chybí v běžném životě, v práci se nemůžete soustředit, jste bez nálady. V případě, že se navíc věnujete sportu, ať už volnočasově nebo vrcholově, chcete tyhle stavy určitě řešit co nejrychleji. Pak je moudré využít doplňkové prostředky, jež jsou pro tyhle situace doslova vyrobené na míru. Když tělu chybí důležité látky, ať už v důsledku nadměrného stresu, fyzické zátěže nebo třeba oslabené imunity, je třeba tento stav řešit.

Podcenění pocitu chybějící energie totiž vede jen k jeho postupnému prohlubování. Tělo postrádá živiny, vitamíny či minerály. Možná má nedostatek všeho, dost možná mu k tzv. nakopnutí postačí jen málo. Zkuste pro začátek přípravky, které obsahují extrakt z ginkgo biloby. Ta podporuje nejen celkovou koncentraci, ale zlepšuje paměť a prospívá mozkové činnosti. Ne nadarmo se říká, že základ všeho je v hlavě.

Výrobce: Řadit podle:
GINKGO BILOBA

Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:188,- CZK
Cena s DPH227,- CZK

© kupfitness.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace