Fitness doplňky stravy na křeče

Každý občas zažil křeče svalstva. Aby jsme jim zabránili máme pro vás vhodné doplňky fitness stravy.

Křeče

Křeče způsobuje více faktorů, těmi nejpodstatnějšími jsou však nízká hladina minerálů v organismu. Vznik křečí sice nelze předvídat, je však možné jim efektivně předcházet. Křeče - výživové doplňky stravy KŘEČE - VÝŽIVOVÉ DOPLŇKY STRAVY.

KAŽDÝ SPORTOVEC SI VELMI DOBŘE VYBAVÍ BOLEST, KTEROU ZPŮSOBUJÍ KŘEČE. SVAL NEBO SVALY SE NEKONTROLOVANĚ A VELMI BOLESTIVĚ STÁHNOU A VÝSLEDKEM JSOU NECHVALNĚ ZNÁMÉ A NENÁVIDĚNÉ KŘEČE. Velmi často se tak děje u svalů, které spojují klouby. Výjimkou však nejsou ani křeče v rukou, na prstech u nohy, u břišních svalů atd. Často až nesnesitelná bolest trvá od několika sekund po minuty. Křeče způsobuje více faktorů, těmi nejpodstatnějšími jsou však nízká hladina minerálů v organismu, nedostatečná hydratace a v neposlední řadě i únava.

Předcházet vzniku křečí je samozřejmě možné. Velmi účinně funguje cílené dodávání minerálů, ke kterým patří draslík i hořčík. Ty totiž podporují tonizaci svalů a zároveň se podílejí na snížení únavy a vyčerpání organismu. Vznik křečí sice nelze předvídat, je však možné jim efektivně předcházet. Není třeba stranit se vytrvalostním sportům, stačí vyhledat kvalitní produkty určené sportovcům a lidem se zvýšenou fyzickou zátěží. Křeče se tak pro vás stanou jen nepříjemnou vzpomínkou.

Výrobce: Řadit podle:
KALIUM & MAGNESIUM S POMERANČOVÝM EXTRAKTEM

Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:229,- CZK
Cena s DPH263,- CZK

© kupfitness.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace