Křeče

Křeče

Křeče způsobuje více faktorů, těmi nejpodstatnějšími jsou však nízká hladina minerálů v organismu. Vznik křečí sice nelze předvídat, je však možné jim efektivně předcházet. Křeče - výživové doplňky stravy KŘEČE - VÝŽIVOVÉ DOPLŇKY STRAVY.

KAŽDÝ SPORTOVEC SI VELMI DOBŘE VYBAVÍ BOLEST, KTEROU ZPŮSOBUJÍ KŘEČE. SVAL NEBO SVALY SE NEKONTROLOVANĚ A VELMI BOLESTIVĚ STÁHNOU A VÝSLEDKEM JSOU NECHVALNĚ ZNÁMÉ A NENÁVIDĚNÉ KŘEČE. Velmi často se tak děje u svalů, které spojují klouby. Výjimkou však nejsou ani křeče v rukou, na prstech u nohy, u břišních svalů atd. Často až nesnesitelná bolest trvá od několika sekund po minuty. Křeče způsobuje více faktorů, těmi nejpodstatnějšími jsou však nízká hladina minerálů v organismu, nedostatečná hydratace a v neposlední řadě i únava.

Předcházet vzniku křečí je samozřejmě možné. Velmi účinně funguje cílené dodávání minerálů, ke kterým patří draslík i hořčík. Ty totiž podporují tonizaci svalů a zároveň se podílejí na snížení únavy a vyčerpání organismu. Vznik křečí sice nelze předvídat, je však možné jim efektivně předcházet. Není třeba stranit se vytrvalostním sportům, stačí vyhledat kvalitní produkty určené sportovcům a lidem se zvýšenou fyzickou zátěží. Křeče se tak pro vás stanou jen nepříjemnou vzpomínkou.

Výrobce: Řadit podle:
KALIUM & MAGNESIUM S POMERANČOVÝM EXTRAKTEM

Dostupnost: skladem
ks
Cena bez DPH:217,- CZK
Cena s DPH263,- CZK

© kupfitness.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace